Ruumide rent

Tallinna Euroopa Kool ei ole ainult kool! Meie äsja renoveeritud pika ajalooga majas on võimalik läbi viia erinevaid üritusi – koolitusi, konverentse, festivale, galasündmusi, häkatone, seminare, töötubasid, loenguid ja palju muid suuremaid või väiksemaid meeldejäävaid sündmusi. Meil on valikus enam kui 40 erineva suuruse ja varustusega ruumi, mille seast leiate oma järgmise ürituse jaoks kindlasti sobiva lahenduse.

Ajalooline hoone

Maja on muinsuskaitse all ning renoveeriti täielikult 2018. aastal. Praegusel kujul on see suurepärane näide Eesti arhitektuurist ja arhitektuuripärandist, kuna hoones on säilinud ajastutruud puitlaed ning paljud uusgooti stiili elemendid.

Suurepärane asukoht

Tehnika 18 asub linna tuiksoonel, vaid mõne minutilise jalutuskäigu kaugusel Vanalinnast, Telliskivi Loomelinnakust ning Balti Jaamast.

Hästi varustatud ruumid

Kõik üürile antavad ruumid on varustatud ürituste korraldamiseks vajaliku mööbli ja kaasaegse esitlustehnikaga. Meilt leiad sobiva lahenduse oma sündmuse ellu viimiseks, sest meie valikus on 40 erineva suurusega ruumi.

Tallinna Euroopa Koolis saab üürida alljärgnevaid ruume

Aula

Ruumi suurus: 266 m2
Mahutab: kuni 250 inimest

Spordisaal

Ruumi suurus: 265 m2

Suured klassiruumid

Ruumi suurus: umbes 60 m2
Mahutab: kuni 25 inimest

Keskmise suurusega klassiruumid

Ruumi suurus: umbes 45 m2
Mahutab: kuni 20 inimest

Kunstiklass

Ruumi suurus: 71 m2
Mahutab: kuni 25-30 inimest

Muusikaklass

Ruumi suurus: 50 m2
Mahutab: kuni 20 inimest

Kontakt

Lisainfot sündmuse korraldamise, ruumide rentimise ja broneerimise kohta jagab Tallinna Euroopa Kooli haldusjuht Margot Virosiim.

Margot Virosiim
margot.virosiim@est.edu.ee

Meie toitlustuspartner on P. Dussmann Eesti OÜ. Hinnapakkumise saamiseks saate nendega otse ühendust võtta: euroopakool@dussmann.ee / +372 508941

Meie juures on sündmused korraldanud

We have received your application. Thank you!